DAGNA POLKOWSKA ARCHITEKT | O NAS
117
page-template-default,page,page-id-117,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O NAS

Dagna Polkowska – architekt, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki oraz Podyplomowego Studium Planowania Przestrzennego Politechniki Poznańskiej. Doświadczenie zdobywałam w Mediolanie w znanej pracowni projektowania krajobrazu LAND SRL, następnie w Warszawie w PRC Architekci. Współpraca z operatorami hoteli w Polsce: IHG (Holiday Inn w Józefowie k/ Warszawy) IBB ( Andersia Tower w Poznaniu).

Skupiając się na naszym wieloletnim doświadczeniu realizujemy projekty w zakresie architektury, planowania przestrzennego, designu i przede wszystkim arnżacji wnętrz. Rzetelnie opracowujemy szczegóły projektów z pełnym zaangażowaniem na każdym etapie ich powstawania.

Jedną z naszych ulubionych specjalizacji w projektowaniu są hotele, ze względu na różnorodność założeń projektowych związanych ze standardami operatora lub wymaganiami indywidualnego klienta. Prowadzenie projektów to nasza pasja. Współpraca z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz realizacja indywidualnych projektów jest naszym kluczem do zdobywania nowych wyzwań.

Dzięki doświadczeniu starannie dobieramy współpracowników i dostawców. Zapraszamy do współpracy!